fbpx

OPINIE

"Wybierając fachowców, których zadaniem jest poprawa części mojego prywatnego życia, poprzeczkę stawiam naprawdę wysoko. Taka osoba musi mieć nie tylko doświadczenie, dobre portfolio, rekomendacje i wiedzę. Ogromnie ważne jest dla mnie to, czy wzbudzi moje zaufanie i czy wspólnie spędzony czas przyniesie korzyści nie tylko tu i teraz, ale też w przyszłości. Tak postawionym oczekiwaniom mogą sprostać tylko najlepsi z najlepszych. Po trzech dniach spędzonych z Anią, mogę śmiało powiedzieć, że jest absolutną mistrzynią. Od pierwszych minut spędzonych w jej towarzystwie, człowiek ma wrażenie, że właśnie odwiedziła go wyjątkowo pomocna i wyrozumiała przyjaciółka, z magicznymi mocami. Bo Ania nie tylko doskonale "czuje" ludzi - zdaje się, że czuje cały dom, od najmniejszej śrubki zaczynając, na wielopiętrowej budowli z ubrań kończąc. Wydaje się, że instynktownie odnajduje miejsca na rzeczy, które całymi latami były przerzucane z kąta w kąt. Każda z jej propozycji na organizację przestrzeni okazała się strzałem w dziesiątkę. Po jej wizycie ani razu nie dopadło mnie przerażenie na myśl o sprzątaniu - system organizacji, który wprowadziła, sprawił, że nie tylko sprzątam o połowę (!!) szybciej, męczę się pięć razy mniej, to jeszcze robię to z przyjemnością i spokojem, wiedząc że wszystko w domu ma swoje miejsce. Jednocześnie, Ania ma tak ogromne wyczucie i luz, że zanim się człowiek zorientuje, odkrywa przed nią najbardziej schowane szuflady z bajzlem, którego jeszcze dzień wcześniej wstydził się sam przed sobą 🙂 A gdyby tego wszystkiego było mało - dogaduje się nie tylko z dorosłymi i mniejszymi dziećmi - potrafi poradzić sobie z najbardziej zbuntowaną ze zbuntowanych nastolatek i wspólnie ogarnąć nastoletnią jaskinię chaosu. A przy okazji, w ciągu dwóch godzin, uzyskać to, czego mi nie udało się przez ostatnich 5 lat - czyli samodzielne utrzymanie wspomnianego chaosu w jako takich ryzach. Szok i niedowierzanie 🙂 Słowem - nie szukaj dalej. Nie ma sensu. Nie znajdziesz nikogo lepszego niż Ania.
5/5
"Te kilka dni to był chyba jakiś przepiękny sen..., nie mogę uwierzyć, że spotkałam takiego Anioła na Ziemi 😘 Tęsknie za tym jak tu byłaś i momentami mi się wydaje, że to było nierealne, ale wystarczy, że popatrzę do jakiejś szafki i już wiem, że te czary były w rzeczywistości ♥️ "
Pani Anna
Wrocław
5/5
"Pewnie jesteś tego świadoma, ale utwierdzę Cię w przekonaniu. Ten porządek niesamowicie pozytywnie już działa na mnie i na moją psychikę! Jestem spokojniejsza, nie denerwuje się, że jest bałagan i już nie siedzi mi z tyłu głowy, że muszę w końcu się za to kiedyś wziąć gdy opadam z sił po całym dniu pracy, konferencji, gotowania itd. A oprócz pomocy to jeszcze zyskałam wspaniałą, ciepłą i pozytywnie zakręconą wariatkę 🤪 w swoim życiu ❤️!
Trzymaj się cieplutko i jeszcze raz, bardzo bardzo Ci dziękuje za to wszystko moja SzamAnko 😘😘😘!"
Pani Jaśmina
Warszawa
5/5
"Piszę tą opinię na gorąco w bardzo pozytywnych emocjach :))) Skorzystałam z usług Ani w związku z tym, że cierpię na chroniczny brak czasu, a w takich sytuacjach wszelkie przeprowadzki/pakowanie/przewożenie/rozpakowywanie są mocno nie w czasie. Przytłoczona ogromem pracy w życiu zawodowym i prywatnym, zmianą miejsca zamieszkania, a co za tym idzie ilością obowiązków nie do zliczenia, zaczęłam wpadać w straszliwą frustrację. Byłam na skraju, bez możliwości sklonowania się, nie miałam już siły do niczego. I wtedy podjęłam najwłaściwszą decyzję. Poprosiłam o pomoc Annę Wiechoczek, która prowadzi firmę UPORZĄDKOWANY DOM ANNA WIECHOCZEK. Przyjaźń, która nas łączy na przestrzeni lat rozwijała się w dość interwałowym tempie, a ostatnimi czasy w związku z wyprowadzką Ani na Śląsk niemalże bez kontaktu. Jakaż była moja radość gdy nawet w takiej sytuacji usłyszawszy z jakimi problemami się zmagam, bez cienia zastanowienia postanowiła przybyć z posiłkami. Drodzy Państwo, którzy to czytacie z czystym sumieniem mogę zarekomendować Państwu usługi Ani. Jest to jakość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ania pomogła, a w zasadzie zrobiła za mnie wszystko. Od pakowania całego mieszkania, sortowania wszystkich pierdół, kredek, skarpet (nawet nie wiedziałam, że tyle ich mamy z synem) itd., kategoryzowania i nadawania rzeczom miejsca, przewożenia, po sprzątanie do zdania starego mieszkania i nowego po wszystkim. Z pełnym zaangażowaniem pracowała rzetelnie od rana do nocy. A rano niestrudzona pełna życia mnie zniechęconą i zmęczoną obdarowywała ogromną dawką pozytywnej energii 🙂 Efekt jest oszałamiający. Jest czysto, pięknie i pachnąco. Każda rzecz ma swoje miejsce, wszystko pięknie poukładane i to w taki sposób, że intuicyjnie jestem w stanie wszystko znaleźć. Nauczyła mnie jak utrzymywać taką harmonię oraz udzieliła wielu cennych rad. Ania pełna pasji, wiary w siebie i swoją misję, uleczyła nie tylko nasz nowy dom ale i moją duszę. Cudownie, że istnieją tacy wspaniali ludzie. Aniu serdecznie Ci dziękuję za te CUDA :)))"
Anna Sulejewska
Warszawa
5/5
"Bardzo polecam, profesjonalnie, z ogromnym wyczuciem oraz uwagą na potrzeby i możliwości klienta. Elastyczne podejście, świetne rady i pomysły. Do tego psychiczne zyski z uporządkowanej przestrzeni są bezcenne. To jest warte każdych pieniędzy. Polecam!"
Kamila Jarmołowska
Warszawa
5/5
"Co Ci będę pisała... Ty dobrze wiesz jakie ja miewam doły i co z nich może wyniknąć, ale dzięki Tobie ożyłam, dostałam nową siebie, a dzieci nową, lepszą, bardziej cierpliwą i wyrozumiałą mamę. Tak, tak, to zawdzięczamy Tobie, bo leczysz nie tylko nasze przestrzenie, ale przede wszystkim dusze i serca i właśnie za to Cię kocham i moje dzieci też. Dziękuję Panu Bogu, że nam Cię zesłał..."
Patrycja Topczewska-Smulko
Mama 6-stki dzieci
5/5
"Też się bardzo cieszymy, że Cię poznaliśmy 😀 To był bardzo dobry czas, dużo się nauczyliśmy i jesteśmy przezadowoleni 😀😀😀 a Ty jesteś bardzo pozytywna osoba "zarażająca" optymizmem. Dziękujemy, że podjęłaś się naszego zlecenia i do nas przyjechałaś i dokonałaś nie tyle rewolucji, a ewolucji. Dziękujemy💐💐💐"
Pan Remigiusz
Bydgoszcz
5/5
"Polecam Anię i jej usługi porządkowania. W końcu w moim mieszkaniu czuję się jak u siebie, mam przestrzeń i spokój, bo każda rzecz ma swoje miejsce. Nie zdawałam sobie sprawy jak ważnym elementem odpoczynku psychicznego jest gruntowne uporządkowanie przestrzeni wokół. To jest taki komfort psychiczny, który jest warty każdych pieniędzy. A przy tym Ania jest osobą, która swoim profesjonalizmem, szacunkiem do człowieka i do jego rzeczy, a także doświadczeniem, wzbudza ogromne zaufanie i powoduje, że jako klientka czuję się przy niej komfortowo i bezpiecznie."
Beata Rzepka
Warszawa
5/5
"Ania to cudowna osoba. Wprowadza świeży powiew i mnóstwo energii w każde miejsce w którym pracuje. Uwielbia wyzwania w postaci porządków "nie do ogarnięcia". Ma przy tym mnóstwo cierpliwości. Nie ocenia, tylko szuka rozwiązań i motywuje. Zawsze wszystko doprowadza do końca bez względu na porę dnia czy nocy 😉. Ma niezwykły zmysł do układania. Mimo, że minął miesiąc od metamorfozy wszystko ma swoje miejsce, nikt niczego nie szuka. Ogromna oszczędność czasu i energii. Dzieci uczą dorosłych jak prawidłowo pościelić łóżko i złożyć ubranka😊 .Polecam z całego serca😘
Joanna Lipiec
Wysoko Wrażliwi
5/5
"Ani profesjonalizm w połączeniu z żywiołowym sposobem bycia, z zaraźliwym optymizmem, pasją i radością z tego co robi, tworzy niezwykłą osobę. Lajfy prowadzone przez Anię uzmysłowiły mi jaki mam chaos wokół siebie, a jednocześnie zainspirowały do zmian. Powoli wprowadzam je do swojego życia i muszę przyznać - ma to sens ."
39869135_154763085411730_9078480945757028352_o
Hanna Kuciak
Przedsiębiorca, Warszawa
5/5
"Polecam! potrafi zdziałać cuda.. kiedy wchodzi do mieszkania otoczenie zmienia się nie do poznania super pomysły, optymizm i siła!"
1017333_587112604677129_341794239_n
Agata Choma
Warszawa
5/5
"Ania działa cuda. Wystarczyło jedno spotkanie, żebym zabrał się za porządkowanie. Super! W domu czasami czuję się jak archeolog: dzisiaj "wykopałem" na przykład kliszę sprzed... 18 lat! Taka wiecie, schowana, "bo się przyda". A ile płyt CD (kto dzisiaj ich używa?). Bardzo polecam, bo choć na myśl o porządkach dostawałem gęsiej skórki, to podczas porządkowania też włos jeży się na głowie, kiedy znajduje się rzeczy tak bardzo niepotrzebne, że zastanawia się, po co one w ogóle kiedykolwiek wydały się niezbędne, aby trzymać je w domu? Także jak najbardziej polecam "prace archeologiczne" w szafach, szafach i szufladkach. To drugi oddech dla domu i wielka satysfakcja! Brawo, Ania!"
Peter Reski
Warszawa
5/5
"Profil Samodzielniaków obserwowałam od samego początku, jak tylko się pojawił na FB. Od dłuższego czasu przymierzałam się do uporządkowania swojego mieszkania, ale czekałam na właściwą osobę, z którą to zadanie będę chciała realizować. I wreszcie ją znalazłam. Bardzo polecam Panią Anię za inspirację do zmian wokół siebie i lepszą organizację miejsca w domu! Na początek zaczęliśmy od warsztatów dla rodziców, w trakcie których omówiliśmy jaki jest podział naszych obowiązków i nad czym musimy popracować. Potem były warsztaty dla dzieci. Było świetnie choć pracowicie. Pani Ania jest pełną ciepła osobą, która wie jak uporządkować największy bałagan i zachęcić do porządków. Teraz (prawie) każda rzecz ma swoje miejsce, bo nad resztą jeszcze pracujemy... Jest niesamowicie dobrze zorganizowana i pełna energii oraz ciekawych pomysłów! Czekamy z niecierpliwością na jej kolejne warsztaty, wyzwania, filmy i wpisy na blogu."
Pani Agnieszka z Warszawy
Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych
5/5
"Raz już nawet sama podjęłam próbę porządkowania, wciąż jednak za dużo

rzeczy zostało. Pewnie dlatego, że kierowałam się niepraktycznymi schematami. Przyszedł ten dzień, kiedy zaczęłam dusić się z powodu nadmiaru rzeczy, ubrań. I wtedy zjawiła się ona, specjalistka w dziedzinie porządków Anna Mucha-Wiechoczek ✌️😍

❤️ W szafie zostały tylko te ubrania, w których czuję się po prostu WOW!
🧡 Okazało się, że przechowywanie butów w pudełkach a'la Perfekcyjna pani domu to najgorsze rozwiązanie.
💛 Dowiedziałam się jak składać ubrania aby wyjmować z szafy jedną koszulkę,lub jeden ręcznik, a nie sznurkiem trzy.
💚Patrząc na puste przestrzenie między ubraniami poczułam przepływ energii ściśniętej gdzieś w zakamarkach szafy ...i całego domu.

💛
Przypomniałam sobie o tym, jak ważna jest równowaga między Yin i Yang.
💙 Poznałam cudowną osobę, która robi to co kocha i robi to najlepiej na świecie.

Cudowne spotkanie i bardzo inspirujące doświadczenie. Polecam!"

12183750_900158080053141_6548749744912355851_o
Iwona Ponichtera
Warszawa
5/5
"Dzięki Tobie nawet synek zabrał się za sprzątanie 😘"
Anna Kozłowska
5/5
"Po kilku dniach z Anią mieszkanie jest nie do poznania! Jesteśmy zachwycone Duży plus za pomoc w pozbywaniu się niepotrzebnych rzeczy tak, by zamiast je wyrzucić, oddać w dobre ręce "
Kamila Kaczyńska
Konstancin-Jeziorna
5/5
"Ania to ogień! Pasja, pozytywna energia i mnóstwo uśmiechu. Gdy angażuje się w projekt to całym sercem. Jest niezwykle ciepłą osobą, która inspiruje innych do zmiany na lepsze.
Polecam z całego serca."
13765943_1037596419649897_1831285507905275870_o
Marcin Misewicz
Trener Personalny Sheffield Wielka Brytania
5/5
"Ania jest niesamowitą osobą, bardzo zmotywowaną, wytrwałą i pełną pasji. Czerpie przyjemność z porządkowania i zaraża tym innych. Bardzo mnie inspiruje do odgracania mieszkania - dzięki temu mam więcej miejsca w domu i większy spokój w umyśle. Bardzo podoba mi się jej podejście do porządkowania - dążenie do porządku, nie do perfekcji. Ania inspiruje mnie do czerpania przyjemności i satysfakcji z porządkowania. Jest przede wszystkim praktykiem który dodatkowo głęboko wgryzł się w filozofię porządkowania - to niesamowite połączenie sprawia że bardzo angażuje się w to co robi i czego uczy. Polecam Anię - jest kompetentna, doświadczona, odpowiedzialna i pełna pasji."
Ewelina Puciłowska
E-commerce Consulting
5/5
"Ania jest osobą, która bije. A raczej od której bije. Bije niesamowitą dobrocią do ludzi i bardzo, ale to bardzo pozytywnym nastawieniem do świata i innych. Zawsze zorganizowana i niezależna. Skora do pomocy kiedy trzeba, pełna empatii i zrozumienia. Po prostu człowiek o złotym sercu i godny zaufania."
Patryk Strauss
Podróżnik
5/5
"Ania ma złote ręce do pracy i wielkie serce. Chaos i brud znika w oka mgnieniu kiedy przystępuje do działania. Zawdzięczam jej reorganizację i uporządkowanie pracowni krawieckiej. Pracuje bardzo sprawnie, ma ciekawe i praktyczne pomysły, jest bardzo rzetelna. Szczerze polecam !!!"
Sylwia Miller
Miller Design
5/5
"Anię znam od wielu lat. Bardziej pozytywnej i zorganizowanej osoby nie znam. Kobieta ma to coś, ma tę moc i zmysł do wprowadzania swoich planów w życie. To jest osoba typu: gdzie diabeł nie może tam ANKĘ pośle. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i stwierdzenie, że się "nie da" umarło w jej słowniku śmiercią naturalną. Dziewczyna żyje na 100 % i wykorzystuje to bardzo pracowicie, mądrze i z uśmiechem - ZAWSZE! Nie siedzi i nie czeka, aż samo się zrobi, tylko bierze sprawy w swoje ręce, dobrze się przy tym bawiąc. Moje dzieci na pewno będą Ją uwielbiały, nie tylko ze względu na towarzystwo, ale na pewno z każdej wizyty wyciągną pozytywne lekcje... bo przy Ani nie da się inaczej. Jest oryginalna w bardzo pozytywny sposób. Inteligentna bestia z dużą dawką optymizmu. Poznajcie Anię!"
Pani Barbara z Warszawy
Przyszła Doktor Nauk Chemicznych
5/5
"Chciałabym na początku zaznaczyć, że jestem osobą, która strasznie nie lubi sprzątać, jeżeli już coś robię, to nie przychodzi mi to łatwo. Dlatego, że miałam z tym problem, poprosiłam o pomoc swoją dobrą znajomą, właśnie Anię. Przeprowadzałam się wtedy do nowego mieszkania, był to początek stycznia 2015. Od tygodnia nie mogłam się zebrać, żeby poukładać i posegregować wszystko oraz wysprzątać. Po prostu była to dla mnie męczarnia. Zadzwoniłam do Ani. Przyjechała następnego dnia z samego rana i od razu zabrała się do pracy. Zaznaczę też, że w domu panował kompletny chaos, jeżeli chodzi o poustawiane wszędzie kartony i torby z rzeczami. Ania od razu wiedziała od czego zacząć. Byłam pod wrażeniem jak szybko się z tym uwinęła. Posprzątała szybko i dokładnie cały dom. Polecam, ponieważ Ania jest uczciwa, dokładna i pracowita."
Pani Aleksandra z Warszawy
Kierownik Oddziału Sprzedaży Nieruchomości
5/5
"Zdecydowanie polecam Anię, jest bardzo dokładna i skrupulatna, nie ważne co robi. A o porządkach naprawdę wie wszystko, co można wiedzieć."
Jakub Bem
Programista
5/5
"Serdeczna, zawsze uśmiechnięta i pełna energii - taka jest Pani Ania. Polecam gorąco !!! "
Tomasz Stroka
Handlowiec
5/5

Z WARSZTATÓW

"Już od dawna śledziłam Anię na Facebooku i nie mogłam się doczekać poznania jej osobiście. Nie zawiodłam się wspaniała, ciepła, energiczna, pomysłowa i konkretna - potrafi tchnąć "ducha zmiany" w całą rodzinę moje dziewczynki nie mogły się od niej odkleić, żywo uczestnicząc w spotkaniu, na którym wspólnie ustalaliśmy zakres obowiązków domowych. Spotkanie niby zatytułowane "jak nauczyć dzieci porządkowania", ale dla nas to było raczej "jak całą rodziną dbać o DOM"
Polecam!"
Martyna Szulc
Doradca noszenia dzieci w chustach
5/5
"Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego warsztatu. Dostałam kopniaka na rozpęd, że to wcale nie jest takie trudne. Twoja energia zaraża, przez to chce się być lepiej zorganizowanym. Polecam!"
260161_213982645309328_2417372_n
Ewa Grabowska
Mama na pełny etat
5/5
"Świetny kontakt z uczestnikami, dużo wiedzy merytorycznej, wysoka energetyka warsztatów, wzmacnianie wewnętrznej motywacji przez zdjęcia, filmiki. Polecam!"
Pani Joanna z Warszawy
Trener/Szkoleniowiec
5/5
"Warsztat z porządkowania dokumentów jest bardzo przydatny. Dzięki niemu szybciej i z większą chęcią zabiorę się u siebie za ich uporządkowanie. Metody i podpowiedzi w jaki sposób to zrobić są bardzo trafne i po warsztatach całkiem logiczne. Wszystkie informacje zostały przekazane w sposób ciekawy i bardzo pomocny."
Aldona Łącka
Biuro i Administracja
5/5

KIEDYŚ SPRZĄTAŁAM I PORZĄDKOWAŁAM

"Ania jest profesjonalistą, pasjonatką, a do tego cudowną osobą. Dla ludzi, którzy nie lubią sprzątać (jak ja) może wydać się to szalone, ale ona naprawdę kocha, to co robi i jest w tym świetna. Nie jestem w stanie zliczyć, ile razy wyciągnęła nasze mieszkanie z odmętów brudu i chaosu, który zdecydowanie przerastał nasze umiejętności. Gdyby zależało to ode mnie, to kupiłbym większe mieszkanie, z pokojem dla niej, by mogła mieszkać u nas cały czas. Niestety, obecnie jest szczęśliwą mężatką i ten przywilej jest zarezerwowany dla kogoś innego... Nie ma żadnego innego specjalisty, w jakiejkolwiek dziedzinie, którego polecałabym z równie czystym sercem i entuzjazmem, jak Anię!"
Klara
Autorka Bloga e-klerki
5/5
"Ania jest wyjątkowo energiczną osobą z niesamowitą dbałością o detale. Ma głowę pełną pomysłów, które zawsze realizuje z największą starannością. Ania szczerze i z całego serca KOCHA porządki. Jest inteligentną osobą, obdarzoną czarującą osobowością "
Pan Aleksander z Warszawy
Business Manager
5/5
“Zatrudniłem Anię do posprzątania mojego mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Bezproblemowe umówienie się, punktualne przybycie, dokładna i rzetelna praca. Ania jest bardzo sympatyczna i kontaktowa, godna zaufania - z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy.”
Piotr K. z Warszawy
Programista
5/5
"Sam od dzieciństwa sprzątam dom rodzinny (ok. 10h ciągłego sprzątania), dzięki temu dobrze wiem, że dokładne posprzątanie w odpowiednim tempie nie jest proste. Z braku czasu potrzebowałem pomocy do sprzątania. Przewinęło się już kilka osób oferujących te usługi. Dlaczego przewinęło - nie miałem ochoty uczyć kogoś od podstaw sprzątania, patrzeć jak ktoś rusza się w żółwim tempie. Pani Anna została. Jest energiczna, kontaktowa, dokładna i uczciwa. Jak sama mówi, sprzątanie to jej hobby i sprawia jej przyjemność, mnie przekonała.
Szczerze polecam.
Michał"
Pan Michał
Warszawa
5/5